Szkoła Podstawowa nr 4

AKCJE CHARYTATYWNE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Klasa Jakie działania? Jaki skutek
Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły udział w akcji „Uczniowie z Covid – 19” Zebrane rzeczy dostarczono na oddział dla chorych na Covid – 19 w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej
Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zbiórka korków dla Fabianka Pogorzelca Pieniądze za zebrane korki przeznaczone będą na pokrycie kosztów związanych z bardzo kosztownymi operacjami dziecka w Stanach Zjednoczonych
Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zachęcenie do udziału w akcji „Kilometry dla Fabianka” Akcja odbywała się w czasie ferii zimowych, polegała na pokonaniu dowolnej ilości kilometrów podczas aktywności sportowej. Zebrane km były opłacane przez firmy wspierające akcję, a pieniądze przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z operacjami Fabianka Pogorzelca. Akcję swoim patronatem objęła pani Prezydent Grażyna Dziedzic.
Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły trzy zbiórki na rzecz podopiecznych Fundacji „Centaurus” Na jednego z podopiecznych wpłacono 300 zł, na pozostałych 450zł.

AKCJE CHARYTATYWNE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Klasa Jakie działania? Jaki skutek
Wszystkie klasy zbiórka korków dla Asi Pieniądze uzyskane ze sprzedaży korków rodzice dziewczynki przeznaczają na rehabilitację chorej córki.
Wszystkie klasy zbiórka korków dla Stowarzyszenia „Kocia Przystań” Pieniądze za zebrane korki przeznaczone są na zakup m.in karmy dla zwierząt.
Wszystkie klasy szkolny kiermasz ciast i ciasteczek na rzecz WOŚP Uzyskane pieniądze przekazana na działalność WOŚP.
Wszystkie klasy walentynkowy kiermasz galaretek, z którego dochód przeznaczono na działalność Fundacji „Centaurus” Uzyskane pieniądze przekazana na działalność Fundacji „Centaurus”.