Szkoła Podstawowa nr 4

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

Nazwa konkursu, miejsce Uczeń / klasa Opiekun
Laureatka XVII Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla Szkół Podstawowych i Średnich „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej” Martyna Jurga
klasa IIIA
mgr Barbara Makselon

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2019 / 2020

Nazwa konkursu, miejsce Uczeń / klasa Opiekun
Laureat konkursu poetyckiego dla szkół podstawowych i średnich pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Zabrza Piotr Drost
klasa IIIA
mgr Teresa Górkiewicz
I miejsce w konkursie miejskim „Anioły 2019” Marlena Pluta
klasa VIIA
mgr Ewa Ambroziak
Wyróżnienie w konkursie miejskim „Anioły 2019” Piotr Pągowski klasa VA mgr Teresa Górkiewicz
mgr Bernadeta Parol
II miejsce w Miejskich Drużynowych Zawodach Pływackich Dziewcząt - III miejsce Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Piłce Siatkowej Dziewcząt Natalia Proksza
klasa VIB
mgr Bożena Kania
II miejsce w konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego upamiętniającego 60-lecie naszego miasta w obecnych granicach zorganizowanym przez Oddział Polskiego Związku Filatelistów w Rudzie Śląskiej Maciej Sykulski
klasa IIIB
mgr Sabina Kotusz
Laureatka konkursu poetyckiego dla szkół podstawowych i średnich pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Zabrza Maja Fyda
klasa IIIB
mgr Sabina Kotusz
Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”, kategoria: Beniamin Zofia Helmys klasa VA mgr Monika Lopocz
Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”, kategoria: Beniamin Adam Baron
klasa VA
mgr Monika Lopocz
Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”, kategoria: Beniamin Piotr Kanclerz
klasa VIB
mgr inż. Aneta Pańczak
Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”, kategoria: Beniamin Jakub Palka
klasa VIA
mgr Arlena Pawliszak
Laureatka XVI Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla Szkół Podstawowych i Średnich „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej” Maja Fyda
klasa IIIB
mgr Sabina Kotusz
Laureat XVII Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla Szkół Podstawowych i Średnich „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej” Piotr Drost
klasa IIIA
mgr Teresa Górkiewicz
Konkurs kuratoryjny, przedmiotowy, język angielski, etap rejonowy Aleksander Stróżyk
klasa VIIA
mgr Jolanta Lorencka