Szkoła Podstawowa nr 4

Hura, wakacje!

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!          

Drodzy Uczniowie!

         Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września – dzisiaj kończymy  rok szkolny2022/2023 , który był pełen wyzwań   dla całej naszej społeczności.
Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością nadrzędną, dotarliśmy do końca roku szkolnego.

           Gratuluję wszystkim Uczniom otrzymującym promocję do następnej klasy. Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.  Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione. Jestem przekonana, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój.

Drodzy Absolwenci Uczennice i Uczniowie klas 8a,8b,8c jesteście szczególnym rocznikiem. Wielu z Was przygodę z SP-4 rozpoczynało w naszym oddziale przedszkolnym, dużą grupą przyszliście z P-18 i P-20. Wielu z Was rozpoczęło naukę w wieku 6 lat. Wspomnijmy  Waszych Wychowawców, bo to oni we współpracy z Rodzicami wspomagali rozwój kompetencji wychowawczych przez wiele lat.

        Absolwentom życzę wytrwałości w dążeniu do celu, którym jest ukończenie szkoły średniej. Kochani Uczniowie! Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Jesteście absolwentami Szkoły Podstawowej nr4 im. Józefa Lompy w Rudzie Śląskiej  i pamiętajcie, że  zawsze będziemy Was miło wspominać. Życzę Wam abyście w nowych szkołach odnaleźli swoje miejsce, byście znaleźli nowych przyjaciół, jednocześnie nie zapominając o dawnych znajomościach, miejscach i ludziach, z którymi byliście dotychczas związani.

Szanowni Rodzice!

          Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie, budowanie pozytywnego wizerunku szkoły i zaangażowanie. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców Szkoły, ogromnie dziękuję.

Koleżanki i Koledzy!

              Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły dziękuję za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację, chociaż z wielu powodów nie był to dla nas łatwy rok.   Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.

Życzę Wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku.         

Uczniowie do zobaczenia 4 września 2023r. !

Dyrektor Szkoły
Grażyna Kukiełka

« z 2 »