Szkoła Podstawowa nr 4

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania dla uczniów klasy 2a i 2b to przede wszystkim spotkanie z panią Dyrektor, która przeczytała im fragment książki Toma Justyniarskiego “Psie troski, czyli o wielkiej przyjaźni na cztery łapy i dwa serca”. Wszyscy z zapartym tchem śledzili losy okrutnie skrzywdzonego przez pierwszego właściciela psa Betty i niezwykłej pracy jego wspaniałej drugiej rodziny, dzięki, której Betty uwierzyła, że człowiek może być jej przyjacielem i ona też może być jego przyjacielem na dobre i złe.
Bardzo cieszy nas też, że Dzień Głośnego Czytania był kontynuowany w domach uczniów, czego dowodem są te piękne zdjęcia. 
Dziękując za wspaniały dzień spędzony w książką, marzymy, aby motto Dnia Głośnego Czytania towarzyszyło nam wszystkim przez 365 dni w roku.