Szkoła Podstawowa nr 4

Pho3nix Kids

Pho3nix Active School

Drodzy Uczniowie!

Chcemy poinformować Was, że nasza szkoła zakwalifikowała się do ogólnopolskiego konkursu „Pho3nix Active School”, na najciekawsze obchody Międzynarodowego Dnia Sportu.

Główne działania konkursowe będą odbywały się w kwietniu, ale już teraz ruszają inicjatywy towarzyszące, mające przygotować nas do kwietniowych konkursów. Jedną z nich jest „Układ taneczny”.

W ramach lekcji wychowania fizycznego otrzymacie link do krótkiego filmiku z instrukcją (dostępny również tutaj https://youtu.be/1UCHEDovcRQ ). Zachęcamy do przesyłania krótkich filmików z Waszymi dokonaniami, które oczywiście będą nagrodzone ocenami celującymi z wychowania fizycznego.

Mamy również możliwość pochwalenia się nimi i zamieszczenia ich w formie relacji video (oczywiście po wcześniej wyrażonej zgodzie waszych rodziców), na zamkniętej grupie FB – „Pho3nix Active School”: https://www.facebook.com/groups/pho3nixfoundationpolska

Filmy przesyłajcie do swoich nauczycieli wychowania fizycznego na czatach w Teams do 22 lutego.

Poniżej treść zgody, którą należy przesłać do nauczyciela przez dziennik.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przesłanego przeze mnie filmu na zamkniętej grupie FB – PHO3NIX FOUNDATION– PHO3NIX ACTIVE SCHOOL: ”:

https://www.facebook.com/groups/pho3nixfoundationpolska

Rodzic/opiekun prawny …………………………………………………………………