Szkoła Podstawowa nr 4

Sukcesy w 2021 roku

Z radością informujemy o sukcesie naszych Przedszkolaków, którzy zdobyli nagrody w konkursie plastycznym “Przygody kropelek wody”, organizowanym przez PWiK Sp.z o.o.w Rudzie Śląskiej oraz InnY Dom Kultury. Patronat nad konkursem objęty był przez Prezydenta Miasta Ruda Śląska z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk.
Zuzanna Wicik oraz Nikodem Warzecha stworzyli swoje prace pod kierunkiem artystycznym nauczycielki pani Moniki Czoik-Nowickiej, a dyplomy i nagrody wręczyła im pani Grażyna Kukiełka – dyrektor naszej Szkoły i Oddziału Przedszkolnego.
Należy również wspomnieć o tym, że Zuzanna brała również udział Ogólnopolskim konkursie plastycznym: “JESIEŃ PĘDZLEM MALOWANA “, organizowanym przez MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 42 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ, gdzie zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy i życzymy młodym artystom kolejnych sukcesów 🏅🎨