Zagłosuj na Czwórkę!

STREFA ODPOCZYNKU (plac zabaw) przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Rudzie Śląskiej
Jak co roku w naszym mieście można pozyskać fundusze na zagospodarowanie terenu z Budżetu Obywatelskiego.
Nasza szkoła przedstawiła projekt: Strefa odpoczynku, na której czas będą mogły spędzać dzieci w każdym wieku. W SP-4 Ruda Śląska mamy oddział przedszkolny i klasy I-VIII.
Od 06.09.2021r. odbywać się będzie głosowanie obywateli naszego miasta na projekty, które zostały do niego dopuszczone. Bardzo prosimy całe rodziny o zagłosowanie na nasze przedsięwzięcie!
Głosować można:
– drogą elektroniczną, za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na platformie elektronicznej
– za pomocą papierowych kart do głosowania w wyznaczonych punktach (Urząd Miasta, biblioteki publiczne).
PROJEKT OTRZYMAŁ NUMER 5 jest projektem małym.
Jednocześnie prosimy o wsparcie projektu dużego w pobliskiej szkole:
NOWY PLAC ZABAW przy Szkole Podstawowej nr 13.
PROJEKT OTRZYMAŁ NUMER 3.
Serdecznie dziękujemy i prosimy o głosy!